See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Premiks PP-GROWER 0,5%
Beschreibung: Premiks mineralno-witaminowy dla warchlaków PP-GROWER 0,5% w ilości 3000 kg, w opakowaniu: 25-30 kg (z dołączoną etykietą w języku polskim) z dostawą do magazynu Zamawiającego mieszczącego się w Wytwórni Pasz – miejscowość Robczysko (64-130 Rydzyna). Wymagane parametry premiksu: - do stosowania w ilości 5 kg/tonę mieszanki pełnoporcjowej, - okres trwałości 6 m-cy od daty produkcji, - zawartość składników w 1 kg produktu: Wyszczególnienie Jednostki miary Zawartość w 1 kg premiksu Witamina A j.m. 2 000 000 D3 j.m. 250 000 E mg 16 000 K3 mg 500 B1 mg 500 B2 mg 800 B6 mg 800 B12 mg 10 Biotyna mg 30 D-pantotenian Ca mg 2 400 Kwas nikotynowy mg 5 000 Kwas foliowy mg 100 Chlorek choliny mg 160 000 Magnez mg 80 000 Żelazo mg 20 000 Mangan mg 10 000 Cynk mg 20 000 Miedź mg 3 000 Jod mg 200 Selen mg 60 Przeciwutleniacz mg TAK Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT. Do każdej dostawy należy dołączyć atest jakości produktu. Na potwierdzenie informacji w/w parametrów jakościowych produktu Zamawiający wymaga załączenia do oferty przedmiotowego środka dowodowego w postaci atestu jakości produktu lub inny dokument potwierdzający równoważność produktu. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Vorherige Bekanntmachung: 634478-2025
Interne Kennung: 249/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15710000 Zubereitete Futtermittel für Nutztiere und andere Tiere
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Premiks mineralno-witaminowy dla warchlaków PP-GROWER 0,5%