742876-2025 - Ergebnis
Niederlande – Feuerversicherungen – Brandverzekering
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBrandverzekering
BeschreibungDe brandverzekering van gemeente Westerkwartier vervalt op 1 januari 2026. Ter verkrijging van een nieuw contract wordt een Europese Niet-openbare aanbestedingsprocedure uitgevoerd met als doel het sluiten van een 3-jarig contract en voorts 24 maanden doorlopend of langer in overleg met verzekeringspanel. Willis Towers Watson (WTW) gevestigd te Amsterdam is aangesteld als verzekeringsmakelaar en begeleidt gemeente Westerkwartier bij de aanbesteding en de contractsfase. Verzekerde som bedraagt ongeveer EUR 457.975.000. Voor meer informatie over de gestelde Eisen en Criteria dient u zich eerst als 'geinteresseerde deelnemer' te registreren alvorens deze zichtbaar wordt in TenderNed. Verzekerde som ongeveer EUR 457.975.000.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
LosLOT-0000
TitelBrandverzekering Gemeente Westerkwartier
BeschreibungOnder andere gebouwen en inventaris Totaal verzekerde som bedraagt; EUR 457.974.662,00
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenBrandverzekering Gemeente Westerkwartier. Ondere andere gebouwen en inventaris.