See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWY PRODUKTÓW LECZNICZYCH STOSOWANYCH W RAMACH PROGRAMÓW LEKOWYCH
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów leczniczych stosowanych w ramach programów lekowych szczegółowo opisanych w Załączniku 2A do SWZ: 2. Warunki dotyczące wykonywania zamówienia określone zostały również w projekcie umowy w Rozdziale XX SWZ. 3. Zamawiający określił w opisie przedmiotu zamówienia wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia – w związku z tym faktem korzysta z możliwości wskazanej w art.246 ust. 2 uPzp. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Łączna liczba Części w niniejszym postępowaniu: 56. Wszelkie zapisy znajdujące się w SWZ dotyczące oferty odnoszą się również do oferty częściowej. Jeżeli w SWZ nie został zamieszczony zapis, której części dotyczy określony artykuł, paragraf, ustęp, warunek, formularz, dokument itp. – oznacza, że dotyczy wszystkich części.
Vorherige Bekanntmachung: 681975-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0013
Titel: CZĘŚĆ 13 DOSTRALIMAB
Beschreibung: DOSTRALIMAB
Interne Kennung: CZĘŚĆ 13
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewidział w ogłoszeniu prawo opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1. uPzp: 1) Prawo opcji polegać będzie na możliwości dokonywania zamówień objętych przedmiotem zamówienia w maksymalnej liczbie określonej w kolumnie „Ilość maksymalna” Załącznika 2A do SWZ. Minimalną ilością przedmiotu zamówienia, którą zrealizuje Zamawiający będzie ilość produktów określona w kolumnie „Ilość minimalna” Załącznika 2A do SWZ. 2) Zamawiający będzie miał prawo do korzystania z prawa opcji w zakresie określonym w pkt 1 zdanie pierwsze powyżej, w przypadku wystąpienia takiej potrzeby związanej ze zwiększoną liczbą pacjentów powodującą zwiększone zużycie przedmiotu zamówienia. 3) Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta, bądź skorzysta w ilości mniejszej niż określona w kolumnie „Ilość maksymalna” w Załączniku 2A do SWZ, 4) Wykonawca nie może odmówić Zamawiającemu wykonania zamówienia, w zakresie opisanym pkt 1) zdanie pierwsze.
Los: LOT-0016
Titel: CZĘŚĆ 16 ENFORTUMAB VEDOTIN
Beschreibung: ENFORTUMAB VEDOTIN
Interne Kennung: CZĘŚĆ 16
Los: LOT-0017
Titel: CZĘŚĆ 17 ENZALUTAMIDE
Beschreibung: ENZALUTAMIDE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 17
Los: LOT-0020
Titel: CZĘŚĆ 20 FEDRATINIB
Beschreibung: FEDRATINIB
Interne Kennung: CZĘŚĆ 20
Los: LOT-0035
Titel: CZĘŚĆ 35 NIRAPARIB
Beschreibung: NIRAPARIB
Interne Kennung: CZĘŚĆ 35
Los: LOT-0056
Titel: CZĘŚĆ 56 TRIFLURIDINE + TIPIRACIL
Beschreibung: TRIFLURIDINE + TIPIRACIL
Interne Kennung: CZĘŚĆ 56