2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa systemu zarządzania danymi bloku operacyjnego 109 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz uruchomienie systemów zarządzania danymi Bloku Operacyjnego w ramach projektu „Poprawa dostępu oraz jakości opieki onkologicznej poprzez rozwój i modernizację infrastruktury w 109 Szpitalu Wojskowym z Przychodnią w Szczecinie”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia do miejsca instalacji danego sprzętu, a także do montażu, uruchomienia sprzętu oraz integracji z systemem HIS AMMS Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 491378-2025
Interne Kennung: RPoZP 19/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa systemu zarządzania danymi Bloku Operacyjnego 109 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Szczecinie