2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa sprzątania obiektu Prokuratury Regionalnej w Krakowie zlokalizowanego przy ul. Lubicz 25 oraz terenu przyległego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania pomieszczeń w budynku Prokuratury Regionalnej w Krakowie i utrzymanie w czystości otoczenia budynku tj. terenu utwardzonego i terenów zielonych oraz dwustronne mycie okien 1 raz w okresie trwania umowy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa sprzątania obiektu Prokuratury Regionalnej w Krakowie zlokalizowanego przy ul. Lubicz 25 oraz terenu przyległego.