742977-2025 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten für Hauptstraßen – DNS na výstavbu, opravy a údržbu pozemních komunikací města Příbram 2025 - 2029
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDNS na výstavbu, opravy a údržbu pozemních komunikací města Příbram 2025 - 2029
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je zavedení Dynamického nákupního systému (dále jen „DNS“) na stavební práce na výstavbu, opravy a údržbu pozemních komunikací dle aktuálních potřeb zadavatele, a to až do výše předpokládaného finančního limitu.
Interne KennungNAD/DNS/14/2024
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233121 Bauarbeiten für Hauptstraßen
5. Los
LosLOT-0001
TitelDNS na výstavbu, opravy a údržbu pozemních komunikací města Příbram 2025- 2029