2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wody oraz odprowadzanie ścieków dla obiektów OSIR WOLA w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wody i odprowadzanie ścieków dla obiektów Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzielnicy Wola od dnia 01.12.2025 r. do dnia 30.06.2027 r., zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do zaproszenia do negocjacji.
Interne Kennung: ZPD.26.2.5.8.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dostawa wody oraz odprowadzanie ścieków dla obiektów OSIR WOLA w Warszawie
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65100000 Wasserversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wody i odprowadzanie ścieków dla obiektów Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzielnicy Wola od dnia 01.12.2025 r. do dnia 30.06.2027 r.
Menge: 111 036 Liter