See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków i materiałów opatrunkowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Pakiety nr 1-21: dostawa leków; Pakiety nr 22, 23: dostawa materiałów opatrunkowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (poszczególne pakiety). 3. Projekty umów stanowiące Załącznik nr 9A do SWZ (Pakiety nr 1-21) oraz Załącznik nr 9B do SWZ (Pakiety nr 22, 23) są integralną częścią niniejszej dokumentacji i zapisy w nich zawarte traktuje się jako warunki udzielenia zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 763847-2025
Interne Kennung: DA.ZP.242.89.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 10).
Interne Kennung: Pakiet nr 10