2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění bezpečnostních služeb v objektech Úřadu vlády ČR
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění služeb spočívajících ve fyzické nepřetržité ochraně a dohledu v objektech zadavatele uvedených v čl. 2.3 zadávací dokumentace vyjma objektu Slavíčkova, kde budou poskytovány pouze služby pultu centralizované ostrahy. Předmětem plnění je také dodávka technologie a připojení objektu Slavíčkova na pult centralizované ochrany (dále jen „PCO“) dodavatele. Vybraný dodavatel bude pro zadavatele zajišťovat provoz PCO na objektu Slavíčkova po celou dobu plnění veřejné zakázky.
Interne Kennung: 40625-2025-UVCR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené řízení v souladu s § 56 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten, 79992000 Empfangsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny dle § 100 odst. 1 ZZVZ a) změna hodinové sazby b) změna sazby DPH c) změna rozsahu plnění a počtu objektů míst plnění Změna dodavatele