2. Verfahren
Verfahren
Titel: Abri’s en Vrijstaande Reclamevitrines
Beschreibung: Zie de aanbesteding voor Abri’s en Vrijstaande Reclamevitrines met TenderNed-nummer TN 485618. Zie de aanbesteding voor Abri’s en Vrijstaande Reclamevitrines met TenderNed-nummer TN 485618.
Interne Kennung: TN 485618
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341200 Werbeverwaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Abri’s en Vrijstaande Reclamevitrines met TenderNed-nummer TN 485618
Beschreibung: De aanbesteding voor Abri’s en Vrijstaande Reclamevitrines met TenderNed-nummer TN 485618 wordt gegund via een onderhandelingsprocedure. Aangezien TN 485618 inmiddels is afgerond, is publicatie niet meer mogelijk. Daarom wordt dit TenderNed nummer (TN 555916) gebruikt. Abri’s en Vrijstaande Reclamevitrines met TenderNed-nummer TN 485618
Interne Kennung: 1