See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu informatycznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego w podziale na dziesięć zadań:ZADANIE 1 – Jednostki centralne komputerów, komputery All in One. ZADANIE 2 – monitory, drukarki, skaner. ZADANIE 3 – urządzenia wielofunkcyjne. ZADANIE 4 – komputery przenośne. ZADANIE 5 – komputer przenośny. ZADANIE 6 – komputer przenośny. ZADANIE 7 – urządzenia peryferyjne i akcesoria. ZADANIE 8 – urządzenia multimedialne. ZADANIE 9 – sprzęt i peryferia sieciowe, serwer. ZADANIE 10 - – jednostki centralne do obliczeń. Oferowane towary powinny: 1)być wysokiej jakości, fabrycznie nowe, wolne od wad materiałowych i prawnych, zastosowane rozwiązania techniczne muszą odpowiadać nowoczesnym standardom; nie dopuszcza się oferowania towarów fabrycznie odnawianych typu refurbished, 2)pochodzić z seryjnej produkcji, nie dopuszcza się oferowania towarów prototypowych, 3)być oznakowane w taki sposób, aby możliwa była zarówno identyfikacja produktu jak i producenta, 4)być w pełni przystosowane do zasilania z sieci elektrycznej o parametrach zgodnych ze standardami obowiązującymi w Polsce, 5)posiadać wymagane prawem certyfikaty i oznakowanie CE oraz aprobaty dopuszczające do sprzedaży i użytkowania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, 6)spełniać wymagania wynikające z przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy obowiązującymi na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, 7)być kompletne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ (Zadania nr 1-10). Warunki realizacji przedmiotu zamówienia zostały zawarte w Załączniku nr 3 do SWZ (Zadania nr 1-10). RODO Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informujemy, że: 1)administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Politechnika Warszawska, Politechnika Warszawska, Plac Politechniki 1, 00-661 Warszawa, tel. (22) 234 7211; 2)administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych nadzorującego prawidłowość przetwarzania danych osobowych, z którym można skontaktować się pod adresem e-mail: iod@pw.edu.pl; 3)Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę sprzętu informatycznego, nr postępowania SZPiZ.261.29.2025 prowadzonym w przetargu nieograniczonym na podstawie art. 132 ustawy Pzp; 4)odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o ustawę o dostępie do informacji publicznej; 5)Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 10 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia; 6)obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp; 7)w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO; 8)posiada Pani/Pan: −na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących; −na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych *; −na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO **; −prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO; 9)nie przysługuje Pani/Panu: −w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych; −prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO; −na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO. * Wyjaśnienie: skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą Pzp oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników. ** Wyjaśnienie: prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego. 13) Zamawiający przewiduje wznowienia zamówienia na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ (Zadania 1-3,5).
Vorherige Bekanntmachung: 553124-2025
Interne Kennung: SZPiZ.261.29.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 30232000 Peripheriegeräte, 30232100 Drucker und Plotter, 32420000 Netzausrüstung, 32322000 Multimediaausrüstung, 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Jednostki centralne komputerów, komputery All in One
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, w zakresie Zadania 1 został określony w Opisie przedmiotu zamówienia/Formularzu wymagań technicznych, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
Los: LOT-0002
Titel: Monitory, drukarki, skaner
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, w zakresie Zadania 2 został określony w Opisie przedmiotu zamówienia/Formularzu wymagań technicznych, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30232100 Drucker und Plotter
Los: LOT-0003
Titel: urządzenia wielofunkcyjne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, w zakresie Zadania 3 został określony w Opisie przedmiotu zamówienia/Formularzu wymagań technicznych, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Los: LOT-0004
Titel: Komputery przenośne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, w zakresie Zadania 4 został określony w Opisie przedmiotu zamówienia/Formularzu wymagań technicznych, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0005
Titel: komputer przenośny.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, w zakresie Zadania 5 został określony w Opisie przedmiotu zamówienia/Formularzu wymagań technicznych, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: komputer przenośny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, w zakresie Zadania 6 został określony w Opisie przedmiotu zamówienia/Formularzu wymagań technicznych, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Urządzenia peryferyjne i akcesoria
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, w zakresie Zadania 7 został określony w Opisie przedmiotu zamówienia/Formularzu wymagań technicznych, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232000 Peripheriegeräte
Los: LOT-0008
Titel: urządzenia multimedialne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, w zakresie Zadania 8 został określony w Opisie przedmiotu zamówienia/Formularzu wymagań technicznych, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
Los: LOT-0009
Titel: urządzenia sieciowe, serwer
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, w zakresie Zadania 9 został określony w Opisie przedmiotu zamówienia/Formularzu wymagań technicznych, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 48820000 Server
Los: LOT-0010
Titel: jednostki centralne do obliczeń
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, w zakresie Zadania 10 został określony w Opisie przedmiotu zamówienia/Formularzu wymagań technicznych, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 10