743385-2025 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – „Dostawa materiałów szewnych dla potrzeb apteki Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Bytomiu na okres 24 miesięcy”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa materiałów szewnych dla potrzeb apteki Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Bytomiu na okres 24 miesięcy”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów szewnych dla potrzeb apteki Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Bytomiu na okres 24 miesięcy. Przedmiot zamówienia został podzielony na niżej wymienione części (pakiety) od 1 do 12.
Vorherige Bekanntmachung: 228593-2025
Interne Kennung: 19/19PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET NR 1 NICI SYNTETYCZNE WCHŁANIALNE PLECIONE Z KWASU POLIGLIKOLOWEGO, POWLEKANE lub z KOPOLIMERU GLIKOLIDU I LAKTYDU 9;1 O OKRESIE PODTRZYMYWANIA TKANKOWEGO W PRZEDZIALE 14-28 DNI
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty załącznik nr 6 – Formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: 19/19PN/2025 - 1
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET NR 2 NICI SYNTETYCZNE NIEWCHŁANIALNE PLECIONE POLIESTROWE POWLEKANE-IGŁY SILIKONIZWANE
Interne Kennung: 19/19PN/2025-2
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET NR 3 NICI SYNTETYCZNE NIEWCHŁANIALNE PLECIONE POLIESTROWE POWLEKANE-IGŁY SILIKONIZWANE
Interne Kennung: 19/19PN/2025-3
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET NR 4 NICI SYNTETYCZNE NIEWCHŁANIALNE MONOFILAMENT POLIAMIDOWY
Interne Kennung: 19/19PN/2025-4
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET NR 5 NICI SYNTETYCZNE NIEWCHŁANIALNE MONOFILAMENT POLIPROPYLENOWY LUB POLIPROPYLEN I POLIETYLEN
Interne Kennung: 19/19PN/2025-5
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET NR 6 NICI SYNTETYCZNE WCHŁANIALNE WYKONANE Z POLIDIOKSANONU, MONOFILAMENT O OKRESIE PODTRZYMYWANIA TKANKOWEGO;80-90% - 14 DNI,50%- 28 do 70 DNII OKRESIE WCHŁANIANIA 180 - 210 DNI lub O OKRESIE PODTRZYMYWANIA TKANKOWEGO 74-79% - 14 DNI, 65-70% po 28 DNIACH, 50-60% po 42 DNIACH, okres wchłaniania 180-220 dni.
Interne Kennung: 19/19PN/2025-6
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET NR 8 NICI SYNTETYCZNE WCHŁANIALNE PLECIONE POWLEKANE O OKRESIE POTRZYMANIA TKANKI do 5 DNI OD WSZCZEPIENIA I WCHŁANIAJĄCY SIĘ W OKRESIE od 40 do 45 DNI
Interne Kennung: 19/19PN/2025-8
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET NR 9 NICI SYNTETYCZNE WCHŁANIALNE, PLECIONE, WYKONANE Z , KOPOLIMERU GLIKOLIDU I L-LAKTYDU POLI (90/10). POWLECZENIE: 50% KOPOLIMER GLIKOLIDU I L-LAKTYDU POLI I 50% STEARYNIAN WAPNIA. OKRES PODTRZYMYWANIA TKANKOWEGO: 75% - 14 DNI, 50% - 21 DNI. OKRES CAŁKOWITEGO WCHŁONIĘCIA SZWU ROZPOCZYNAJĄCY SIĘ OD 56 DO 70 DNI.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty załącznik nr 6 – Formularz asortymentowo-cenowy
Interne Kennung: 19/19PN/2025-9
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET NR 10 SZEW PĘTLOWY ENDOSKOPOWY TYPU ENDOLOOP NIEWCHŁANIALNY PLECIONY POLIESTROWY
Interne Kennung: 19/19PN/2025-10
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET NR 11 NICI SYNTETYCZNE MONOFILAMENTOWE WCHŁANIALNE NIEPOWLEKANY, O DŁUGIM OKRESIE ABSORBCJI 13 DO 36 MIESIĘCY
Interne Kennung: 19/19PN/2025-11
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET NR 12 NICI SYNTETYCZNE WCHŁANIALNE PLECIONE POWLEKANE DIOCTANEM CHLORHEKSYDYNY ANTYBAKTERYJNE
Interne Kennung: 19/19PN/2025-12