2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Miechów w ramach projektu MRN3 podzielnej na 4 części (II postępowanie)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowalnego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, oraz pełnieniem nadzoru autorskiego dla następujących zdań: Cześć 1 – Budowa zbiornika wodnego nr 1 w L-ctwie Chrusty - nr inw. IN/2024/02/1 Cześć 2 – Budowa zbiornika wodnego nr 2 w L-ctwie Chrusty - nr inw. IN/2024/02/2 Cześć 3 – Budowa zbiornika wodnego nr 3 w L-ctwie Chrusty - nr inw. IN/2024/02/3. Cześć 4 – Budowa zbiornika retencyjnego w Leśnictwie Trzyciąż - nr inw. IN/2025/07/1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca związany jest ofertą przez 90 dni od dnia upływu terminu składania ofert, przy czym pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert tj. do dnia 30 grudnia 2025 r.
Interne Kennung: SA.270.3.3.2025.NMi
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cześć 1 – Budowa zbiornika wodnego nr 1 w L-ctwie Chrusty - nr inw. IN/2024/02/1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowalnego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, oraz pełnieniem nadzoru autorskiego.
Interne Kennung: SA.270.3.3.2025.NMi_1
Los: LOT-0002
Titel: Cześć 2 – Budowa zbiornika wodnego nr 2 w L-ctwie Chrusty - nr inw. IN/2024/02/2
Interne Kennung: SA.270.3.3.2025.NMi_2
Los: LOT-0003
Titel: Cześć 3 – Budowa zbiornika wodnego nr 3 w L-ctwie Chrusty - nr inw. IN/2024/02/3
Interne Kennung: SA.270.3.3.2025.NMi_3
Los: LOT-0004
Titel: Cześć 4 – Budowa zbiornika retencyjnego w Leśnictwie Trzyciąż - nr inw. IN/2025/07/1
Interne Kennung: SA.270.3.3.2025.NMi_4