See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa polegająca na „Integracji i rozbudowie systemów informatycznych świadczeniodawcy – rozbudowa systemu HIS”, tj. usługa polegającą na dostawie i wdrożeniu rozbudowy HIS AMMS + wraz z 3 letnim nadzorem autorskim i serwisowym oraz serwis i nadzór autorski na okres 3 lat nad oprogramowaniem aplikacyjnym posiadanym już przez Zamawiającego.
Beschreibung: „Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy – rozbudowa systemu HIS”, tj. usługę polegającą na dostawie i wdrożeniu rozbudowy HIS AMMS + wraz z 3 letnim nadzorem autorskim i serwisowym oraz serwis i nadzór autorski na okres 3 lat nad oprogramowaniem aplikacyjnym posiadanym już przez Zamawiającego w celu realizacji zadania pn: „Rozwój nowoczesnych technologii ICT w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu”, nr projektu KPOD.07.03-IP.10-0076/25 w ramach D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” (nabór konkurencyjny - numer naboru: KPOD.07.03-IP.10-001/25) Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO)
Interne Kennung: 57/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 72262000 Software-Entwicklung, 79632000 Personalschulung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa polegająca na „Integracji i rozbudowie systemów informatycznych świadczeniodawcy – rozbudowa systemu HIS”, tj. usługa polegająca na dostawie i wdrożeniu rozbudowy HIS AMMS + wraz z 3 letnim nadzorem autorskim i serwisowym oraz serwis i nadzór autorski na okres 3 lat nad oprogramowaniem aplikacyjnym posiadanym już przez Zamawiającego.