See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SPRZĘTU INFORMATYCZNEGO NA POTRZEBY ZARZĄDU W GDAŃSKU CENTRALNEGO BIURA ZWALCZANIA CYBERPRZESTĘPCZOŚCI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa sprzętu informatycznego na potrzeby Zarządu w Gdańsku Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości. Z podziałem na 2 zadania.
Vorherige Bekanntmachung: 605676-2025
Interne Kennung: 55/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30211000 Zentralrechner, 30231300 Bildschirme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: – wydajny komputer stacjonarny – zamówienie podstawowe w ilości 30 sztuk, z możliwością rozszerzenia zamówienia o 5 sztuk w ramach prawa opcji, – monitor np. Dell P3223DE – zamówienie podstawowe w ilości 35 sztuk, z możliwością rozszerzenia zamówienia o 5 sztuk w ramach prawa opcji, – laptop np. HP Omen 16 (16-wf1194nw) – zamówienie podstawowe w ilości 20 sztuk, z możliwością rozszerzenia zamówienia o 6 sztuk w ramach prawa opcji, – oprogramowanie biurowe – zamówienie podstawowe w ilości 60 sztuk, z możliwością rozszerzenia zamówienia o 5 sztuk w ramach prawa opcji.
Interne Kennung: 55/2025 zad.1
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30211000 Zentralrechner, 30231300 Bildschirme
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewidział możliwość skorzystania z prawa opcji w ilości: Zadanie 1: – wydajny komputer stacjonarny – zamówienie podstawowe w ilości 30 sztuk, z możliwością rozszerzenia zamówienia o 5 sztuk w ramach prawa opcji, – monitor np. Dell P3223DE – zamówienie podstawowe w ilości 35 sztuk, z możliwością rozszerzenia zamówienia o 5 sztuk w ramach prawa opcji, – laptop np. HP Omen 16 (16-wf1194nw) – zamówienie podstawowe w ilości 20 sztuk, z możliwością rozszerzenia zamówienia o 6 sztuk w ramach prawa opcji, – oprogramowanie biurowe – zamówienie podstawowe w ilości 60 sztuk, z możliwością rozszerzenia zamówienia o 5 sztuk w ramach prawa opcji. Zamawiający może z opisanego w SWZ prawa opcji skorzystać, gdy będzie to uzasadnione jego potrzebami oraz możliwościami finansowymi. Informacje w zakresie skorzystania z prawa opcji zostały opisane w umowie, stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: - komputerowa stacja robocza OSINT – w ilości 2 sztuk, - komputerowa stacja robocza FORENSIC – w ilości 7 sztuk.
Interne Kennung: 55/2025 zad.2
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji dla zadania 2