743618-2025 - Wettbewerb
Polen – Büroreinigung – Usługa sprzątania, dozoru oraz monitoringu elektronicznego budynku Nowego Teatru im. Witkacego w Słupsku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa sprzątania, dozoru oraz monitoringu elektronicznego budynku Nowego Teatru im. Witkacego w Słupsku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywne świadczenie usługi sprzątania, dozoru oraz monitoringu elektronicznego budynku Nowego Teatru im. Witkacego w Słupsku przy ul. Lutosławskiego 1. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został opisany w Załączniku 2 do SWZ, natomiast Wykaz pomieszczeń wraz z ich powierzchnią oraz częstotliwością sprzątania zawiera Załącznik nr 2a do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 138 ust. 4 ustawy pzp
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98341120 Portierdienste, 85312310 Orientierungsdienste, 79711000 Überwachung von Alarmanlagen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywne świadczenie usługi sprzątania, dozoru oraz monitoringu elektronicznego budynku Nowego Teatru im. Witkacego w Słupsku przy ul. Lutosławskiego 1. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został opisany w Załączniku 2 do SWZ, natomiast Wykaz pomieszczeń wraz z ich powierzchnią oraz częstotliwością sprzątania zawiera Załącznik nr 2a do SWZ.6. Przedmiot zamówienia składa się z następujących części: I część: Usługa sprzątania pomieszczeń budynku Nowego Teatru im. Witkacego w Słupsku oraz mieszkania służbowego przy ul Jagiełły 1 w Słupsku. II część: Usługa sprzątania terenu wokół budynku Nowego Teatru im. Witkacego w Słupsku. III część: Usługa dozoru budynku Nowego Teatru im. Witkacego w Słupsku. IV część: Usługa monitoringu elektronicznego budynku Nowego Teatru im. Witkacego w Słupsku
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak opcji