743632-2025 - Wettbewerb
Belgien – Reparatur und Wartung von Zentralheizungen – Raamovereenkomst uitvoeren preventief en correctief onderhoud voor diverse technische installaties
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst uitvoeren preventief en correctief onderhoud voor diverse technische installaties
BeschreibungVoorwerp van deze diensten: Raamcontract voor het uitvoeren van preventief en correctief onderhoud nodig voor diverse technische installaties. Deze opdracht is een opdracht van diensten in de zin van art. 2, 21° van de Wet Overheidsopdrachten. Toelichting: Stad Sint Truiden, AGB PARTI wensen voor hun verschillende gebouwen dewelke verspreid liggen over het grondgebied Sint Truiden een raamovereenkomst af te sluiten met één onderhoudsfirma die zal instaan voor het uitvoeren van het volledig onderhoud van alle HVAC-installaties in de verschillende gebouwen van de opdrachtgever inclusief het uitvoeren van de noodzakelijke herstellingen, interventies en pechverhelping om de goede werking te garanderen. Plaatsen van dienstverlening: De dienstverlening dient uitgevoerd te worden op volgende locaties: Stad Sint Truiden 1 Stadskantoor: Kazernestraat 13 3800 Sint-Truiden 2 Stadswerkhuis:St-Jorisstraat 1032 - 3800 Sint-Truiden 3 Sporthal Tuinwijk: Sportlaan z/n - 3800 Sint-Truiden 4 Haspengouwse academie bk + oude St-Ritaschool: Gorsemweg 55-59 - 3800 Sint Truiden 5 Abdij: Diesterstraat 1 - 3800 Sint-Truiden 6 Abdijsite: Crypte, Plankstraat 1 - 3800 Sint Truiden 7 Kinderopvang Tutti Frutti: Kapelhof 6 - 3800 Brustem 8 Kinderopvang Tutti-Frutti: Kasteelstraat 53 - 3800 Zepperen 9 Festraet: Begijnhof 23 + 24 3800 Sint truiden 10 Feestzaal De Tijdloos Aalst: Aalst-Dorp 25 - 3800 Sint Truiden 11 OntmoetingsCentrum De Veva: Eynestraat 79 - 3800 Sint Truiden 12 Ontmoetingscentrum Den Andries: Runkelen-Dorp 29 Runkelen 13 Minderbroedersklooster + kerk + hoflokaal, Minderbroedersstraat 5 - 3800 Sint Truiden 14 Kopgebouw GAZO, Gazometerstraat 1 - 3800 Sint Truiden 15 Kerkje Guvelingen, Guvelingen 51 - 3800 Sint Truiden 16 Refugiehuis, Clockemstraat 5 - 3800 Sint Truiden 17 Woonwagenpark 18 sanitaire blokken, Groenstraat 99 – 3800 Sint Truiden 18 Ark van Park - Parkstraat 1 - 3800 Sint Truiden 19 Sint-Quintinuskerk Gelinden - Sint-Quintinusstraat 2 -3800 Sint Truiden AGB PATRI 1 Dienst Toerisme - Stadhuis: Grote Markt 68 - 3800 Sint-Truiden 2 Cultuur centrum en bibliotheek: Capucinessenstraat 8 - 3800 Sint-Truiden 3 Trudo Sporthal: Sint-Janssstraat 26 - 3800 Sint Truiden 4 Academiezaal + foyer: Plankstraat 18, 3800 Sint-Truiden 5 Gazo-site : Gazometerstraat 3/5/7/9 - 3800 Sint Truiden Voor een specifieke omschrijving van de opdracht wordt verwezen naar de technische bepalingen van dit bestek.
Interne KennungPPP06A-7231/5502/2025-5896
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen
5. Los
LosLOT-0001
Titelraamovereenkomst uitvoeren preventief en correctief onderhoud voor diverse technische installaties
Interne Kennung2025-5896_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen