See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meerjarige overeenkomst (2026-2032) van diensten tegen prijslijst met huisartsen ten behoeve van het Medisch Expertise Centrum (CME) in het Militair Hospitaal Koningin Astrid (HMKA).
Beschreibung: Meerjarige overeenkomst (2026-2032) van diensten tegen prijslijst met huisartsen ten behoeve van het Medisch Expertise Centrum (CME) in het Militair Hospitaal Koningin Astrid (HMKA). 1 perceel van 20 uur per week, 1 perceel van 15 uur per week, 3 percelen van 10 uur per week.
Interne Kennung: 26SS501
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 26SS501 - 1
Beschreibung: Een huisarts ten behoeve van het Medisch Expertise Centrum (CME) in het Militair Hospitaal Koningin Astrid (HMKA) - 1 perceel van 20 uur per week.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 26SS501 - 2
Beschreibung: Een huisarts ten behoeve van het Medisch Expertise Centrum (CME) in het Militair Hospitaal Koningin Astrid (HMKA) - 1 perceel van 15 uur per week.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 26SS501 - 3
Beschreibung: Een huisarts ten behoeve van het Medisch Expertise Centrum (CME) in het Militair Hospitaal Koningin Astrid (HMKA) - 1 perceel van 10 uur per week.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 26SS501 - 4
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 26SS501 - 5
Interne Kennung: 5