2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka a implementace webového aplikačního firewallu
Beschreibung: Dodávka a zprovoznění webového aplikačního firewallu – WAF (Web Application Firewall), provozovaného v režimu HA typu active/active v DMZ SMZ, zajišťujícího publikování webových služeb a aplikací, monitorování jejich dostupnosti, řízeni distribuce a zátěže webového aplikačního provozu, řízení přístupů uživatelů k webovým službám a aplikacím, inspekci webové komunikace a ochranu webových služeb, aplikací, portálů a jejich API před kybernetickými útoky vedenými z veřejné datové sítě (internetu) využívající jejich zranitelnosti nebo zranitelnosti aplikačních protokolů.
Interne Kennung: MMZL 158078/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: a) Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 zákona v součinnosti s. § 222 odst. 10 zákona vyhrazuje právo změnit dodavatele v průběhu trvání smlouvy na realizaci předmětu plnění této veřejné zakázky pro případ, kdy dojde k zániku závazku vzniklého ze smlouvy o dílo před jeho řádným splněním. Zadavatel je v takovém případě oprávněn obrátit se s žádostí o uzavření smlouvy na jiného dodavatele, který v zadávacím řízení podal nabídku (dále jen „Nastupující dodavatel“). Tímto dodavatelem bude subjekt, který nebyl ze zadávacího řízení vyloučen, splnil veškeré podmínky účasti v zadávacím řízení a v rámci hodnocení nabídek této veřejné zakázky se umístil v pořadí bezprostředně následujícím za dodavatelem, který původně předmět plnění veřejné zakázky prostřednictvím smlouvy o dílo realizoval. V případě využití postupu dle předchozího odstavce a) je Nastupující dodavatel povinen zadavateli doložit doklady v rozsahu požadovaném touto výzvou k podání nabídek a zákonem v rámci součinnosti před uzavřením smlouvy, jako by byl vybraným dodavatelem ve smyslu zákona, zejm. pak doklady dle § 104 zákona byly-li požadovány a dle § 122 zákona. Pokud tento Nastupující dodavatel odmítne poskytnout součinnost dle předchozí věty v zadavatelem stanovené lhůtě, vyzve zadavatel k uzavření smlouvy o dílo dodavatele, který se v hodnocení nabídek umístil jako další v pořadí. Tento postup může zadavatel v případě neuzavření smlouvy o dílo opakovat, a to až do oslovení posledního dodavatele, který se v hodnocení nabídek v rámci tohoto zadávacího řízení umístil jako poslední v pořadí. Smlouva uzavřená tímto postupem bude uzavřena za podmínek, které Nastupující dodavatel stanovil ve své nabídce podané v původním zadávacím řízení.