2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zastępcza komunikacja autobusowa Sosnowiec Dańdówka - Katowice - Sosnowiec Dańdówka oraz Sucha Beskidzka - Żywiec - Sucha Beskidzka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi zastępczej komunikacji autobusowej na odcinkach; Sosnowiec Dańdówka - Katowice - Sosnowiec Dańdówka oraz Sucha Beskidzka - Żywiec - Sucha Beskidzka
Interne Kennung: Kr.240.4128.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający skraca termin składania ofert z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia, której nie można było wcześniej przewidzieć. Konieczność uruchomienia zastępczej komunikacji autobusowej wynika z zarządzenia przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zamknięć torowych powodujących brak możliwości realizacji połączeń kolejowych , co wymaga niezwłocznego uruchomienia zastępczej komunikacji autobusowej. Skrócenie terminu jest uzasadnione wobec konieczności zapewnienia ciągłości przewozów pasażerskich oraz nieprzerwanego funkcjonowania publicznego transportu pasażerskiego.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie 1-Zastępcza komunikacja autobusowa na odcinkach Sosnowiec Dańdówka – Katowice oraz Katowice – Sosnowiec Dańdówka
Beschreibung: Zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku: Sosnowiec Dańdówka – Katowice oraz Katowice – Sosnowiec Dańdówka
Interne Kennung: 1.zadanie 1-Sosnowiec Dańdówka–Katowice oraz Katowice–Sosnowiec Dańdówka
Los: LOT-0002
Titel: zadanie 2-Zastępcza komunikacja autobusowa na odcinkach Sucha Beskidzka – Żywiec oraz Żywiec – Sucha Beskidzka
Beschreibung: Zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku: Sucha Beskidzka – Żywiec oraz Żywiec – Sucha Beskidzka
Interne Kennung: 2.zadanie 2-Sucha Beskidzka–Żywiec oraz Żywiec–Sucha Beskidzka