See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa środków czystościowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków czystościowych, zgodnie z wyszczególnieniem w Załączniku nr 3 do SWZ – pakiety nr 1-15.
Vorherige Bekanntmachung: 657915-2025
Interne Kennung: WSS SP ZOZ DZP 382.138.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych w trybie przetargu nieograniczonego (art. 132 ustawy Pzp). 2. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 61 ustawy Pzp, za pośrednictwem elektronicznej platformy zakupowej (dalej: „Platforma”) pod adresem: https://szpital-lublin.eb2b.com.pl lub https://platforma.eb2b.com.pl lub https://xx.eb2b.com.pl i pod numerem postępowania WSS SP ZOZ DZP 382.138.2025, która spełnia wymagania opisane w art. 64 ustawy Pzp. 4. Niezbędne wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie: 1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 4/1 mb/s, 2) komputer klasy PC lub lub Mac, o następującej konfiguracji: pamięć RAM min. 8 GB, procesor dwurdzeniowy o taktowaniu min. 2,4 GHz, jeden z systemów operacyjnych: MS Windows, Mac OS, Linux, z aktualnym wsparciem technicznym producenta (sugerujemy nie starsze niż 3 lata od daty wszczęcia postępowania) 3) zainstalowana dowolna wersja przeglądarki internetowej - sugerujemy najnowsze wersje: Chrome, Safari, Edge, Firefox, Opera 4) włączona obsługa JavaScript, 5) zainstalowany program obsługujący stosowane przez wykonawcę formaty plików (np. Acrobat Reader dla plików w formacie .pdf). 5.Wszelkie dokumenty, oświadczenia, informacje, o których mowa w SWZ, należy wczytać jako załączniki na Platformie, według Instrukcji korzystania z Platformy, dostępnej dla zalogowanych użytkowników w zakładce „Pomoc” – „Instrukcje”. 6. Zamawiający zaleca wczytywanie na Platformę plików w maksymalnym rozmiarze do 250 MB a w przypadku dokumentów podpisanych podpisem zaufanym do 10MB. 7. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera rozdział 11 SWZ. 8. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz. U. z 2023 r. poz. 57 ze zm.), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający preferuje w szczególności następujące formaty przesłanych danych: .pdf, .docx, zip. (zamawiający dopuszcza także format RAR). 9. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera rozdział 22 SWZ. 10. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych w postaci: 1. dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy (np. katalogi, opisy, foldery, ulotki informacyjne, prospekty) wystawionych przez Producenta, zawierających charakterystykę techniczną i użytkową, potwierdzających wymagania Zamawiającego określonych w SWZ - dotyczy pakietów nr 1, 2, 3, 4, 5 (poz. 1,2 , 8-16) , 6, 7, 9, 10 (poz. nr 3), 11 (poz. 21-23), 14, 15. 2. Wykonawca składa przedmiotowe środki dowodowe wraz z ofertą. 3. Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wzywa do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. 11. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. SWZ dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania: https://szpital-lublin.eb2b.com.pl. 12. Numeracja przywołana w pkt 2.1.4 ogłoszenia o zamówieniu wynika z numeracji przyjętej w SWZ. 1. Oferta musi zawierać następujące oświadczenia i dokumenty: 1) Oświadczenie JEDZ - załącznik nr 1 do SWZ 2) Prawidłowo wypełniony Formularz oferty, sporządzony wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ; 3) Prawidłowo uzupełniony Formularz asortymentowo- cenowy, zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ 4) Przedmiotowe środki dowodowe, zgodnie z wyszczególnieniem w punkcie IV. 12a SWZ 5) Oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia – załącznik nr 7 do SWZ 6) pełnomocnictwo określające zakres umocowania oraz podpisane przez osoby uprawnione do reprezentowania Wykonawcy – jeżeli Wykonawcę ubiegającego się o udzielenie zamówienia reprezentuje pełnomocnik; 7) pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – o ile dotyczy.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Papier toaletowy w roli, pojemnik na papier
Interne Kennung: część 1 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33761000 Toilettenpapier
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Ręcznik ZZ, pojemnik na ręcznik
Interne Kennung: część 2 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33763000 Papierhandtücher
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Ręcznik papierowy, pojemnik na ręcznik
Interne Kennung: część 3 zamówienia
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Mydło w płynie do rąk, płyn do kąpieli noworodków
Interne Kennung: część 4 zamówienia
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Chemia gospodarcza - 16 poz.
Interne Kennung: część 5 zamówienia
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Pady czyszczące
Interne Kennung: część 6 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Ścierki z mikrowłókna
Interne Kennung: część 7 zamówienia
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Ścierki celulozowe lub z włókniny wiskozowej
Interne Kennung: część 8 zamówienia
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Worki na odpady LDPE
Interne Kennung: część 9 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 18930000 Säcke und Beutel
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: Asortyment do utrzymania czystości - 3 pozycje
Interne Kennung: część 10 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 39224000 Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: Asortyment do utrzymania czystości - 23 pozycje
Interne Kennung: część 11 zamówienia
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Beschreibung: Mopy jednorazowe
Interne Kennung: część 12 zamówienia
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Beschreibung: Ściereczki jednorazowe włókninowe
Interne Kennung: część 13 zamówienia
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Beschreibung: Preparaty (koncentraty), przeznaczone do codziennego mycia powierzchni
Interne Kennung: część 14 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 39831200 Detergenzien
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Beschreibung: Dostawa chemii profesjonalnej - 18 pozycji
Interne Kennung: część 15 zamówienia