See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvoeren van gladheidsbestrijding op het grondgebied van de stad Lokeren
Beschreibung: De gladheidsbestrijdingsdiensten omvatten hoofdzakelijk: - het uitvoeren van permanentie, - het uitvoeren van bestrooiingswerken met gladheidsbestrijdingsmiddelen, met strooier en vrachtwagen of gecombineerd met sneeuwploeg of -borstel. - het ter beschikking stellen van een opslagplaats en het leveren van gladheidsbestrijdingsmiddelen. De winterdienst wordt continu verzekerd gedurende de periode tussen 1 november en 31 maart. Wanneer de weersomstandigheden dit noodzaken, kan deze periode telkens met een halve maand worden uitgebreid tijdens de maanden oktober en april, mits een voorafgaandelijke verwittiging van 24 uur. De opdracht wordt afgesloten voor de winter 2025-2026. De mogelijkheid wordt voorzien om deze basisopdracht 3 maal te verlengen met telkens één jaar (winter 2026-2027, winter 2027-2028 en winter 2028-2029), mits gunstige evaluatie en uitdrukkelijke goedkeuring door het bestuur.
Interne Kennung: PPP00A-21320/5299/25/eu27
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 25/eu27_1
Haupteinstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung