743928-2025 - Ergebnis
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji dla Gminy Swarzędz i jej jednostek organizacyjnych oraz Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji dla Gminy Swarzędz i jej jednostek organizacyjnych oraz Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji do obiektów wymienionych w Załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.Zapotrzebowanie na energię elektryczną oraz okres trwania zamówienia w podziale na części zamówienia dla zamówienia podstawowego wynosi 5 426 081 kWh w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.
Vorherige Bekanntmachung470215-2025
Interne KennungWRPZP.271-22/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPełen opis wymagań, sposób komunikacji, sposób składania i otwarcia ofert oraz wszelkie niezbędne informacje zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji dla Gminy Swarzędz i jej jednostek organizacyjnych oraz Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski
Optionen
Beschreibung der OptionenW toku realizacji zamówienia zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia lub zwiększenia ilości energii elektrycznej w zakresie do +/- 15% względem zamówienia podstawowego