2. Verfahren
Verfahren
Titel: KPO - Rozbudowa systemu kontroli dostępu wraz z integracją systemów bezpieczeństwa w budynkach Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemu kontroli dostępu wraz z integracją systemów bezpieczeństwa w budynkach Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (zwana dalej: „przedmiotem zamówienia”). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ - Opisie przedmiotu zamówienia (zwanym również OPZ). 3. Zamówienie finansowane jest w ramach projektu UE - Planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. "Modernizacja i wyposażenie obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne – Uniwersytet Medyczny w Lublinie’’ będącego elementem Inwestycji D2.1.1 pn. „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne”, realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” w ramach Umowy nr KPOD.07.05-IP.10-0023/24/KPO/1206/2025/99. 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. 5.Zamawiający nie wymaga od Wykonawcy złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 6.RODO (obowiązek informacyjny i obowiązek stosowania): Informacje dotyczące ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych określa rozdział XXIII SWZ.
Interne Kennung: DZP.25.79.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp wstępne ogłoszenie informacyjne opublikowane w Dz. Urz. U. E. nr 68/2025 220839-2025 z dnia 07.04.2025 oraz umieszczone na stronie internetowej UM w Lublinie w dniu 07.04.2025.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42961100 Zugangskontrollsystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45312000 Installation von Alarmanlagen und Antennen, 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen, 45312100 Installation von Brandmeldeanlagen, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rozbudowa systemu kontroli dostępu wraz z integracją systemów bezpieczeństwa w budynkach Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemu kontroli dostępu wraz z integracją systemów bezpieczeństwa w budynkach Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (zwana dalej: „przedmiotem zamówienia”). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ - Opisie przedmiotu zamówienia (zwanym również OPZ). 3.Zamawiający wymaga zaoferowania przedmiotu zamówienia o tych samych lub nie gorszych parametrach i standardach jakościowych, jak wskazane w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu. 4.Zamawiający wymaga przeprowadzenia szkolenia na zasadach opisanych szczegółowo w Załączniku nr 1 do SWZ – OPZ). 5.Zamawiający wymaga zaoferowania urządzeń pełnowartościowych, fabrycznie nowych, niebędących próbkami, nieuszkodzonych, nieregenerowanych, niemodyfikowanych, niebędących uprzednio przedmiotem wystaw i prezentacji, kompletnych i gotowych do użycia po zamontowaniu (tj. bez jakichkolwiek dodatkowych zakupów i inwestycji), elementów/modułów wchodzących w skład systemów które pochodzą z bieżącej produkcji, posiadającego wymagane prawem atesty i certyfikaty dopuszczające do obrotu na terenie Unii Europejskiej, nieobciążonych prawami osób lub podmiotów trzecich. 6. Warunki gwarancji szczegółowo opisane są w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia OPZ. 7. Opis zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia przedstawiają minimalne wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczne. 8. Ewentualne wskazanie przez Zamawiającego nazwy producenta ma na celu określenie klasy funkcjonalności, przeznaczenia sprzętu będącego przedmiotem zamówienia i służą ustaleniu standardu, nie wskazują natomiast na konkretny wyrób lub konkretnego producenta.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45312000 Installation von Alarmanlagen und Antennen, 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen, 45312100 Installation von Brandmeldeanlagen, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen