2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim obejmującej zadania: Budowa punktu czerpania wody w Leśnictwie Miały oraz Przebudowa punktów czerpania wody w Leśnictwach Rosko, Kamiennik i Kwiejce na terenie Nadleśnictwa Potrzebowice
Beschreibung: Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia 1) Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie dokumentacji projektowo- kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Przedmiot zamówienia (każda z jego części) obejmuje wykonanie II zadań: a. Zadanie I - opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę; b. Zadanie II – pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. 2) Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części a. Część I – Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim obejmującej zadanie: Budowa punktu czerpania wody w Leśnictwie Miały. b. Część II – Wykonywanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim zadania: Przebudowa Punktów czerpania wody w leśnictwach Rosko, Kamiennik, Kwiejce. Opracowania wykonane w ramach zamówienia będą dotyczyć następujących obiektów tj. Część I Leśnictwo Miały, Rodzaj obiektu: Zbiornik ppoż. naziemny Wydzielenie: 520 h Nr działki: 7334/2 Obręb: 0009 Gmina: Drawsko Część II Leśnictwo Rosko, Rodzaj obiektu: Zbiornik ppoż. ziemny Wydzielenie: 235 d Nr działki: 7219/1 Obręb: 0022 Gmina: Wieleń Leśnictwo Kamiennik Zbiornik ppoż. ziemny Wydzielenie: 352 h Nr działki: 7025 Obręb: 0004 Gmina: Drawsko Leśnictwo Kwiejce Zbiornik ppoż. ziemny Wydzielenie: 427 k Nr działki: 7096/1 Obręb:0008 Gmina: Drawsko 3) Wstępną propozycję projektowanych obiektów wraz z lokalizacją przedstawia załącznik nr 2 do SWZ - dla obydwu części. 4) Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub dwie części zamówienia. Oferta złożona na daną część musi jednakże obejmować cały zakres prac przewidzianych w SWZ dla tej części.
Vorherige Bekanntmachung: 523670-2025
Interne Kennung: ZG.270.29.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71325000 Planung von Fundamenten, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim obejmującej zadanie: Budowa punktu czerpania wody w Leśnictwie Miały.
Beschreibung: 1)Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu sporządzenia dokumentacji projektowo- kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Przedmiot zamówienia (każda z jego części) obejmuje wykonanie II zadań: a.Zadanie I - opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę; b.Zadanie II – pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Zamiarem Zamawiającego jest budowa naziemnego zbiornika ppoż. o pojemności co najmniej 50m3 w dowolnej technologii np. o konstrukcji stalowej, żelbetowej lub innej wraz z budową placu manewrowego o wymiarach minimum 20x20 utwardzonego nawierzchnią o nośności nie mniejszej niż wymagana dla dojazdów pożarowych. Zbiornik napełniany będzie wodą z określonych zbiorników i cieków naturalnych. Zbiornik musi być odporny na uszkodzenia mechaniczne, działanie czynników atmosferycznych. Konstrukcja zbiornika powinna umożliwić jego estetyczne wkomponowanie w otoczenie leśne. Od wykonawcy projektu oczekujemy co najmniej dwóch rozwiązań na etapie koncepcji wstępnej. Szczegóły dotyczące realizacji zamówienia określone zostały w SWZ wraz z załącznikami.
Interne Kennung: Część I
Menge: 1 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art.441 ustawy Prawo zamówień publicznych
Los: LOT-0002
Titel: Część II – Wykonywanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim zadania: Przebudowa Punktów czerpania wody w leśnictwach Rosko, Kamiennik, Kwiejce.
Beschreibung: 1)Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu sporządzenia dokumentacji projektowo- kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Przedmiot zamówienia (każda z jego części) obejmuje wykonanie II zadań: a.Zadanie I - opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę; b.Zadanie II – pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Zamiarem Zamawiającego jest przebudowa istniejących zbiorników przeciwpożarowych, polegająca na budowie bezpiecznego punktu poboru wody oraz utwardzonego placu manewrowego. Od wykonawcy projektu oczekujemy co najmniej dwóch rozwiązań na etapie koncepcji wstępnej. Szczegóły dotyczące realizacji zamówienia określone zostały w SWZ wraz z załącznikami
Interne Kennung: Część II