2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering Tractoren
Beschreibung: Tot de scope van de opdracht behoren specifiek de volgende onderdelen: • Levering van tractoren conform de eisen gesteld in Bijlage 7.1 en 7.2: Programma van Eisen • Uitvoering van service onderhoud conform fabrieksrichtlijnen en serviceadviezen • Uitvoering van storingsonderhoud N.V. SRO gaat uit van een geraamde totale opdrachtwaarde (inclusief optiejaren/opties) van bedrag €950.000,- (exclusief btw). Dit is slechts een indicatie waaraan geen rechten kunnen worden ontleend. Er wordt verwacht dat de gevraagde hoeveelheid tractoren, inclusief het bijbehorende onderhoud, in de komende jaren kan fluctueren. De maximale omvang van de Raamovereenkomst is geraamd op €1.425.000,- exclusief BTW over de gehele contractperiode.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SRO regio Kennemerland
Beschreibung: De behoefte binnen perceel 1 betreft de levering van tractoren voor de regio Kennemerland.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: SRO regio Amersfoort
Beschreibung: Perceel 2 betreft de levering van tractoren voor de SRO-afdeling in Amersfoort. Binnen dit perceel moet de opdrachtnemer de benodigde tractoren leveren, inclusief onderhoud en storingsservice zoals beschreven in de aanbesteding.
Interne Kennung: 2