See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ochrona fizyczna obiektów spółki AQUANET S.A.
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest usługa polegająca na ochronie fizycznej obiektów AQUANET S.A. w rozbiciu na 4 Pakiety (części): Pakiet nr 1-Stacja Uzdatniania Wody Mosina, Ujęcie Wody Sowiniec – Krajkowo, Zbiorniki Wody Czystej na Wzgórzu Pożegowskim – świadczenie na rzecz Zamawiającego kompleksowych usług całodobowej ochrony terenu, budynków (obiektów), osób i wszelkiego mienia ruchomego znajdującego się na ochranianym terenie, Pakiet nr 2-Przepompownia Wody w Poznaniu przy ul. Piątkowskiej, Stacja Uzdatniania Wody w Gruszczynie, Zbiorniki Wody Czystej na Wzgórzu Moraskim - świadczenie na rzecz Zamawiającego kompleksowych usług całodobowej ochrony terenu, budynków (obiektów), osób i wszelkiego mienia ruchomego znajdującego się na ochranianym terenie, Pakiet nr 3-Ujęcie Wody Dębina – Poznań – świadczenie na rzecz Zamawiającego kompleksowych usług całodobowej ochrony terenu, budynków (obiektów), osób i wszelkiego mienia ruchomego znajdującego się na ochranianym terenie, Pakiet nr 4-Centralna Oczyszczalnia Ścieków –świadczenie na rzecz Zamawiającego kompleksowych usług całodobowej ochrony terenu, budynków (obiektów), osób i wszelkiego mienia ruchomego znajdującego się na ochranianym terenie. Szczegółowo przedmiot zamówienia dla poszczególnych Pakietów opisano w umowach (dla poszczególnych Pakietów) wraz z załącznikami (załącznik nr 7 do SWZ). Zamawiający wymaga (w odniesieniu do każdego Pakietu), aby wszyscy pracownicy ochrony wykonujący czynności bezpośredniej ochrony fizycznej obiektów: a) byli wpisani na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej przez cały czas realizacji zamówienia, b) nie posiadali statusu osoby niepełnosprawnej.
Vorherige Bekanntmachung: 677904-2024
Interne Kennung: Z/58/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest jako zamówienie sektorowe na usługi społeczne i inne szczególne usługi, na podstawie art. 392, w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 377 ust. 1 pkt 1 oraz art. 132-139 w zw. z art. 378 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn zm. - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. 2. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla zamówień sektorowych na usługi społeczne i inne szczególne usługi, o wartości równej lub przekraczającej wyrażoną w złotych równowartość kwoty 1 000 000 euro. 3. Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia będących przedmiotem postepowania, tj. bezpośredniej ochrony fizycznej obiektu, w każdym z Pakietów. 4. Zamawiający dopuszcza możliwość złożenia oferty na poszczególne Pakiety. Wykonawca może złożyć ofertę na jeden, kilka lub wszystkie Pakiety. Zamawiający dokona wyboru oferty najkorzystniejszej na każdy Pakiet oddzielnie. 5 Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3 i 4 PZP. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen, 79714000 Überwachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1-Stacja Uzdatniania Wody Mosina, Ujęcie Wody Sowiniec – Krajkowo, Zbiorniki Wody Czystej na Wzgórzu Pożegowskim
Beschreibung: Stacja Uzdatniania Wody Mosina, Ujęcie Wody Sowiniec – Krajkowo, Zbiorniki Wody Czystej na Wzgórzu Pożegowskim – świadczenie na rzecz Zamawiającego kompleksowych usług całodobowej ochrony terenu, budynków (obiektów), osób i wszelkiego mienia ruchomego znajdującego się na ochranianym terenie.
Interne Kennung: Pakiet 1 - Z/58/2024
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2-Przepompownia Wody w Poznaniu przy ul. Piątkowskiej, Stacja Uzdatniania Wody w Gruszczynie, Zbiorniki Wody Czystej na Wzgórzu Moraskim
Beschreibung: Przepompownia Wody w Poznaniu przy ul. Piątkowskiej, Stacja Uzdatniania Wody w Gruszczynie, Zbiorniki Wody Czystej na Wzgórzu Moraskim – świadczenie na rzecz Zamawiającego kompleksowych usług całodobowej ochrony terenu, budynków (obiektów), osób i wszelkiego mienia ruchomego znajdującego się na ochranianym terenie.
Interne Kennung: Pakiet 2-Z/58/2024
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3-Ujęcie Wody Dębina – Poznań
Beschreibung: Ujęcie Wody Dębina – Poznań – świadczenie na rzecz Zamawiającego kompleksowych usług całodobowej ochrony terenu, budynków (obiektów), osób i wszelkiego mienia ruchomego znajdującego się na ochranianym terenie.
Interne Kennung: Pakiet 3-Z/58/2024
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4-Centralna Oczyszczalnia Ścieków
Beschreibung: Centralna Oczyszczalnia Ścieków – świadczenie na rzecz Zamawiającego kompleksowych usług całodobowej ochrony terenu, budynków (obiektów), osób i wszelkiego mienia ruchomego znajdującego się na ochranianym terenie.
Interne Kennung: Pakiet 4-Z/58/2024