744077-2025 - Wettbewerb
Belgien – Sportkleidung – Raamovereenkomst voor het leveren van (bedrukte) kledij voor KOBA-scholen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst voor het leveren van (bedrukte) kledij voor KOBA-scholen
BeschreibungDeze opdracht omvat meer bepaald de volgende opdrachten in hoofde van de opdrachtnemer: - Levering van sport- en/of turnkledij met hoofdbestanddeel katoen; - Levering van sport- en/of turnkledij met hoofdbestanddeel polyester; en - Levering van (bedrukte) kledij en aanverwante accessoires.
Interne KennungA-KOBA0-2025-004
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18412000 Sportkleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör, 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelPerceel 1: levering van sport- en/of turnkledij met hoofdbestanddeel katoen
Beschreibungzie opdrachtdocument
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelPerceel 2: levering van sport- en/of turnkledij met hoofdbestanddeel polyester
Interne Kennung2
LosLOT-0003
TitelPerceel 3: levering van (bedrukte) kledij en aanverwante accessoires
Interne Kennung3
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör