See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komplexní pojištění městské části Brno-sever a jejích organizací
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je pojištění majetku a odpovědnosti, flotilové pojištění vozidel, skupinové úrazové pojištění JSDH Městské části Brno-sever, a to s možností automatické prolongace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pojištění majetku a odpovědnosti
Beschreibung: Pojištění movitého a nemovitého majetku, pojištění odpovědnosti městské části a jejích organizací.
Interne Kennung: Část 1
Haupteinstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy v případě budoucí změny hodnoty pojištěného majetku, pořízení dalších vozidel, změny v počtu pojištěných osob, rozšíření pojistného krytí stávajících pojistných smluv v souladu se změnou svého pojistného zájmu. Předpokládaná hodnota takto vyhrazených změn závazku ze smlouvy v průběhu celé doby pojištění zahrnuje především níže uvedené plánované projekty: -budoucí plánované investice; -nabytí nového majetku do vlastnictví zadavatele zohledněné příslušným navýšením pojistných částek a souvisejícím navýšením pojistného, případně úbytek majetku zadavatele zohledněný příslušným snížením pojistných částek a souvisejícím snížením pojistného, -budoucí úprava pojistné hodnoty majetku zadavatele dle inflačních koeficientů ČSÚ zohledněná příslušným navýšením či snížením pojistných částek a souvisejícím navýšením či snížením pojistného, -budoucí úprava limitů a sublimitů pro pojištění odpovědnosti dle inflačních koeficientů ČSÚ nebo v důsledku změny legislativy upravující výši odškodnění a související navýšení či snížení pojistného, -rozšíření rozsahu krytí (nová pojistná nebezpečí, navýšení stávajících limitů, zahrnutí dosud nepojištěných doložek apod.), -rozšíření/zúžení seznamu spolupojištěných subjektů (např. nová organizace s nově pořízeným majetkem, potažmo riziky) a s tím související navýšení pojistného, případně snížení pojistného v případě odebrání subjektu ze seznamu spolupojištěných subjektů.
Los: LOT-0003
Titel: Skupinové úrazové pojištění JSDH
Beschreibung: Skupinové úrazové pojištění JSDH městské části a jejích organizací
Interne Kennung: Část 3
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy v případě budoucí změny hodnoty pojištěného majetku, pořízení dalších vozidel, změny v počtu pojištěných osob, rozšíření pojistného krytí stávajících pojistných smluv v souladu se změnou svého pojistného zájmu. Předpokládaná hodnota takto vyhrazených změn závazku ze smlouvy v průběhu celé doby pojištění zahrnuje především níže uvedené plánované projekty: - rozšíření rozsahu krytí (nová pojistná nebezpečí, navýšení stávajících limitů, zahrnutí dosud nepojištěných doložek apod.). - rozšíření/zúžení seznamu spolupojištěných subjektů (např. nová organizace s nově pořízeným majetkem, potažmo riziky) a s tím související navýšení pojistného, případně snížení pojistného v případě odebrání subjektu ze seznamu spolupojištěných subjektů.
Los: LOT-0002
Titel: Flotilové pojištění vozidel
Beschreibung: Flotilové pojištění městské části a jejích organizací
Interne Kennung: Část 2
Haupteinstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy v případě budoucí změny hodnoty pojištěného majetku, pořízení dalších vozidel, změny v počtu pojištěných osob, rozšíření pojistného krytí stávajících pojistných smluv v souladu se změnou svého pojistného zájmu. Předpokládaná hodnota takto vyhrazených změn závazku ze smlouvy v průběhu celé doby pojištění zahrnuje především níže uvedené plánované projekty: - budoucí plánované investice; - budoucí úprava seznamu pojištěných vozidel (vyjma níže uvedených) pro zohlednění nově pořízených vozidel a s tím související navýšení pojistného nebo naopak vyřazených vozidel a s tím související snížení pojistného, - budoucí pořízení dvou nových hasičských vozidel MČ Brno-sever, každé o hodnotě cca 13 000 000 Kč – s nutností realizace havarijního pojištění a s tím souvisejícím navýšením pojistného. - budoucí pořízení sekačky Správy a údržby Severu, p.o., o hodnotě cca 1 000 000 Kč s nutností sjednání pojištění a s tím souvisejícím navýšením pojistného. - aktualizace obecné ceny pojištěných vozidel pro zajištění aktuálních pojistných částek a s tím související navýšení či snížení pojistného. - rozšíření rozsahu krytí (nová pojistná nebezpečí, navýšení stávajících limitů, zahrnutí dosud nepojištěných doložek apod.). - rozšíření/zúžení seznamu spolupojištěných subjektů (např. nová organizace s nově pořízeným majetkem, potažmo riziky) a s tím související navýšení pojistného, případně snížení pojistného v případě odebrání subjektu ze seznamu spolupojištěných subjektů.