2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění podpory informačních systémů, bezpečnostní a ICT infrastruktury
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění podpory informačních systémů, serverové, aplikační, virtualizační, bezpečnostní a síťové infrastruktury včetně provozního monitoringu ÚMČ Praha 4 dle níže uvedené specifikace a spolupráce se zadavatelem včetně jeho smluvních i nesmluvních partnerů. Konkrétně se jedná o: - podporu informačních systémů ÚMČ Praha 4 dle níže uvedené specifikace a v součinnosti se zadavatelem včetně jeho smluvních i nesmluvních partnerů. - podporu serverové, aplikační a virtualizační infrastruktury ÚMČ Praha 4 dle níže uvedené specifikace a spolupráce se zadavatelem včetně jeho smluvních i nesmluvních partnerů. - podporu bezpečnostní a síťové infrastruktury ÚMČ Praha 4 dle níže uvedené specifikace a spolupráce se zadavatelem včetně jeho smluvních i nesmluvních partnerů. - správa provozního monitoringu infrastruktury ÚMČ Praha 4 dle níže uvedené specifikace vč. spolupráce se zadavatelem, jeho smluvních i nesmluvních partnerů. Tato spolupráce bude probíhat dle pravidel SLA – tj. pravidel začátků a konců realizací požadavků včetně dohledu předmětných částí ICT a bezpečnostní infrastruktury. Podrobná specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je uvedena v přílohách č. 1 a 1a, které jsou nedílnou součástí zadávací dokumentace. S ohledem na charakter informací a jejich ochranu podle zákona č. 264/2025 Sb., o kybernetické bezpečnosti, poskytne zadavatel přílohy č. 1 a č. 1a zadávací dokumentace na základě žádosti dodavatele a oproti předložené jím podepsané dohody o mlčenlivosti (NDA) ve znění přílohy č. 10 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: VZN/25/169
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ - valorizace ceny (inflační doložka) dle podmínek stanovených ve smlouvě o poskytování služeb, která tvoří přílohu č. 4 zadávací dokumentace.