See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Premiks PP prestarter 0,5% ekstra z aromatem dla prosiąt
Beschreibung: Premiks PP prestarter 0,5% ekstra z aromatem dla prosiąt. Produkt ten będzie użyty do produkcji pasz dla zwierząt. Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT. Zamawiający zamawia 1000 kg premiksu z dostawą do magazynu Zamawiającego, (w workach max. do 30 kg) z dołączoną etykietą w języku polskim. Specyfikacja produktu. Premiks mineralno-witaminowy extra: - dla prosiąt, - do stosowania w ilości 5 kg/tonę mieszanki pełnoporcjowej, - okres trwałości – 6 miesięcy od daty produkcji. Zawartość składników w 1kg produktu: Wyszczególnienie Jednostki miary Zawartość w 1 kg premiksu Witamina: A j.m. 1 200 000 D3 j.m. 180 000 E mg 6 000 K3 mg 200 B1 mg 200 B2 mg 500 B6 mg 300 B12 mg 2 Witamina C g 20,0 Biotyna g 0,050 D-pantotenian Ca g 3,0 Kwas nikotynowy g 6,0 Kwas foliowy mg 300 Cholina g 40,0 Betaina g 36,0 Magnez g 20,0 Żelazo mg 8 000 Mangan mg 4 000 Cynk mg 8 000 Miedź mg 1 800 Jod mg 150 Selen mg 30 Aromat tak Przeciwutleniacz tak Do każdej dostawy należy dołączyć atest jakości produktu. Na potwierdzenie informacji w/w parametrów jakościowych produktu Zamawiający wymaga załączenia do oferty przedmiotowego środka dowodowego. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Vorherige Bekanntmachung: 634285-2025
Interne Kennung: 246/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15710000 Zubereitete Futtermittel für Nutztiere und andere Tiere
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Premiks PP prestarter 0,5% ekstra z aromatem dla prosiąt. Produkt ten będzie użyty do produkcji pasz dla zwierząt. Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT. Zamawiający zamawia 1000 kg premiksu z dostawą do magazynu Zamawiającego, (w workach max. do 30 kg) z dołączoną etykietą w języku polskim. Specyfikacja produktu. Premiks mineralno-witaminowy extra: - dla prosiąt, - do stosowania w ilości 5 kg/tonę mieszanki pełnoporcjowej, - okres trwałości – 6 miesięcy od daty produkcji. Zawartość składników w 1kg produktu: Wyszczególnienie Jednostki miary Zawartość w 1 kg premiksu Witamina: A j.m. 1 200 000 D3 j.m. 180 000 E mg 6 000 K3 mg 200 B1 mg 200 B2 mg 500 B6 mg 300 B12 mg 2 Witamina C g 20,0 Biotyna g 0,050 D-pantotenian Ca g 3,0 Kwas nikotynowy g 6,0 Kwas foliowy mg 300 Cholina g 40,0 Betaina g 36,0 Magnez g 20,0 Żelazo mg 8 000 Mangan mg 4 000 Cynk mg 8 000 Miedź mg 1 800 Jod mg 150 Selen mg 30 Aromat tak Przeciwutleniacz tak Do każdej dostawy należy dołączyć atest jakości produktu. Na potwierdzenie informacji w/w parametrów jakościowych produktu Zamawiający wymaga załączenia do oferty przedmiotowego środka dowodowego. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne. II.2.5) Kryteria udzielenia zamówienia