2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ekologiczny transport miejski V etap. Zakup 2 sztuk autobusów o napędzie elektrycznym.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 sztuk fabrycznie nowych, jednej marki, niskopodłogowych, zeroemisyjnych, jednoczłonowych autobusów miejskich o długości 6,80 - 8,35 m o napędzie elektrycznym przeznaczonych do komunikacji miejskiej wykonywanej przez operatora publicznego transportu zbiorowego. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje również: - przeprowadzenie szkoleń w zakresie obsługi i eksploatacji pojazdów, - udzielenie Zamawiającemu autoryzacji ASO w zakresie umożliwiającym samodzielne wykonywanie przeglądów, napraw i obsługi gwarancyjnej zakupionych pojazdów, - dostawę wyposażenia warsztatu w zestaw narzędzi i urządzeń specjalistycznych, umożliwiających uzyskanie autoryzacji ASO producenta na potrzeby własne, - dostarczenie jednego komputera przenośnego wraz z licencjonowanym polskojęzycznym oprogramowaniem systemowym i diagnostycznym oraz aktualizacjami umożliwiającymi poprawną diagnostykę autobusów poprzez dostarczone interfejsy (w ramach ceny ofertowej zapewniona zostanie co najmniej 10 letnia aktualizacja oprogramowania systemowego i diagnostycznego oraz zapewniona licencja nieograniczona czasowo do korzystania przez Zamawiającego lub operatora transportu zbiorowego), - dostawa i montaż w autobusach wyszczególnionych w opisie przedmiotu zamówienia elementów dynamicznej informacji pasażerskiej i karty miejskiej, - dokonanie w imieniu Zamawiającego rejestracji i ubezpieczenia na okres 12 miesięcy dostarczonych autobusów.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr, 34121400 Niederflurbusse
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Or.271.31.2025