2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jeugdcoach op School
Beschreibung: De Jeugdcoach op school is een lokale, vrij toegankelijke voorziening voor jeugdigen en jongeren met (hulp)vragen. In deze preventieve voorziening zijn de werkzaamheden en competenties van het schoolmaatschappelijk werk en de jeugd- en gezinscoach geïntegreerd. De JOS is hulpverlener en heeft nadrukkelijk ook een brugfunctie tussen jeugdige, ouders, school, samenwerkingsverband en de jeugdhulp. Geraamde waarde over de volledige looptijd incl. verlengingsopties bedraagt € 6.600.000
Interne Kennung: D24-01084
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Deze aanbesteding betreft een openbare procedure voor Sociale en andere specifieke diensten als bedoeld in artikel 2.38 Aanbestedingswet 2012. Het resultaat van het succesvol doorlopen van de aanbestedingsprocedure is een afgesloten overeenkomst tussen gemeente Lansingerland en de inschrijver die de economisch meest voordelige inschrijving heeft gedaan.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Jeugdcoach op school is een lokale, vrij toegankelijke voorziening voor jeugdigen en jongeren met (hulp)vragen. In deze preventieve voorziening zijn de werkzaamheden en competenties van het schoolmaatschappelijk werk en de jeugd- en gezinscoach geïntegreerd. De JOS is hulpverlener en heeft nadrukkelijk ook een brugfunctie tussen jeugdige, ouders, school, samenwerkingsverband en de jeugdhulp.
Interne Kennung: 1