2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Afvalverwijdering - Stichting Zonova opvang en onderwijs
Beschreibung: De overkoepelende functionele scope bestaat uit een nette en tijdige Afvalverwijdering om te allen tijde een hygiënische leeromgeving te bieden, zowel binnen als buiten de school. De daarbij behorende dienstverlening bestaat onder andere uit advisering over Afvalverwijdering, inrichten en onderhouden van de online informatievoorziening, levering van afvalinzamelingsmiddelen en educatie en duurzame inzamelingsoplossingen. De raming en maximale waarde per jaar en voor de maximale looptijd staan vermeld in de aanbestedingsleidraad. Het prijzenblad geeft het initieel beoogde type en aantal containers weer met de ledigingsfrequentie.
Interne Kennung: 1549250924
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Afvalverwijdering stichting Zonova
Beschreibung: De overkoepelende functionele scope bestaat uit een nette en tijdige Afvalverwijdering om te allen tijde een hygiënische leeromgeving te bieden, zowel binnen als buiten de school. De daarbij behorende dienstverlening bestaat onder andere uit advisering over Afvalverwijdering, inrichten en onderhouden van de online informatievoorziening, levering van afvalinzamelingsmiddelen en educatie en duurzame inzamelingsoplossingen. Zie aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Twee optiejaren opvolgend op de initiële looptijd van twee (2) jaar.