74438-2026 - Wettbewerb
Polen – Stromerzeugungsanlagen – Dostawa dwóch agregatów prądotwórczych wraz z przebudową rozdzielni nn Agregatorownia w lokalizacji przy ul.Medyków 14
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa dwóch agregatów prądotwórczych wraz z przebudową rozdzielni nn Agregatorownia w lokalizacji przy ul.Medyków 14
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa i podłączenie dwóch agregatów prądotwórczych wraz z przebudową rozdzielni elektrycznej niskiego napięcia Agregatorownia oraz projekt przebudowy i rozbudowy budynku Agregat prądotwórczy wraz z robotami budowlanymi i dostawą wyposażenia 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (dalej zwanym PFU) stanowiącym załącznik nr 8 do specyfikacji warunków zamówienia (dalej w treści: SWZ)
Interne KennungDZP.281.115A.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (dalej zwanym PFU) stanowiącym załącznik nr 8 do specyfikacji warunków zamówienia (dalej w treści: SWZ