744414-2025 - Wettbewerb
Polen – Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör – Dostawa artykułów biurowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów biurowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów biurowych na rzecz wszystkich izb administracji skarbowej, Krajowej Informacji Skarbowej oraz Krajowej Szkoły Skarbowości zwanych dalej Jednostkami KAS.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – dostawa artykułów biurowych dla Izby Administracji Skarbowej w Bydgoszczy i jednostek podległych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów biurowych na rzecz Izby Administracji Skarbowej w Bydgoszczy i jednostek podległych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest jest w dokumentach zamówienia
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 2 – dostawa artykułów biurowych dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku i jednostek podległych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów biurowych na rzecz Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku i jednostek podległych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest jest w dokumentach zamówienia
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 3 – dostawa artykułów biurowych dla Izby Administracji Skarbowej w Katowicach i jednostek podległych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów biurowych na rzecz Izby Administracji Skarbowej w Katowicach i jednostek podległych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest jest w dokumentach zamówienia
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 4 – dostawa artykułów biurowych dla Izby Administracji Skarbowej w Kielcach i jednostek podległych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów biurowych na rzecz Izby Administracji Skarbowej w Kielcach i jednostek podległych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest jest w dokumentach zamówienia
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 5 – dostawa artykułów biurowych dla Izby Administracji Skarbowej w Krakowie i jednostek podległych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów biurowych na rzecz Izby Administracji Skarbowej w Krakowie i jednostek podległych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest jest w dokumentach zamówienia
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 6 – dostawa artykułów biurowych dla Izby Administracji Skarbowej w Lublinie i jednostek podległych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów biurowych na rzecz Izby Administracji Skarbowej w Lublinie i jednostek podległych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest jest w dokumentach zamówienia
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 7 – dostawa artykułów biurowych dla Izby Administracji Skarbowej w Łodzi i jednostek podległych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów biurowych na rzecz Izby Administracji Skarbowej w Łodzi i jednostek podległych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest jest w dokumentach zamówienia
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 8 – dostawa artykułów biurowych dla Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie i jednostek podległych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów biurowych na rzecz Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie i jednostek podległych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest jest w dokumentach zamówienia
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 9 – dostawa artykułów biurowych dla Izby Administracji Skarbowej w Opolu i jednostek podległych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów biurowych na rzecz Izby Administracji Skarbowej w Opolu i jednostek podległych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest jest w dokumentach zamówienia
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 10 – dostawa artykułów biurowych dla Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu i jednostek podległych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów biurowych na rzecz Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu i jednostek podległych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest jest w dokumentach zamówienia
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 11 – dostawa artykułów biurowych dla Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie i jednostek podległych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów biurowych na rzecz Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie i jednostek podległych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest jest w dokumentach zamówienia
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 12 – dostawa artykułów biurowych dla Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie i jednostek podległych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów biurowych na rzecz Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie i jednostek podległych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest jest w dokumentach zamówienia
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 13 – dostawa artykułów biurowych dla Izby Administracji Skarbowej w Warszawie i jednostek podległych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów biurowych na rzecz Izby Administracji Skarbowej w Warszawie i jednostek podległych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest jest w dokumentach zamówienia
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 14 – dostawa artykułów biurowych dla Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu i jednostek podległych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów biurowych na rzecz Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu i jednostek podległych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest jest w dokumentach zamówienia
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 15 – dostawa artykułów biurowych dla Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze i jednostek podległych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów biurowych na rzecz Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze i jednostek podległych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest jest w dokumentach zamówienia
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 16 – dostawa artykułów biurowych dla Krajowej Informacji Skarbowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów biurowych na rzecz Krajowej Informacji Skarbowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest jest w dokumentach zamówienia
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 17 – dostawa artykułów biurowych dla Krajowej Szkoły Skarbowości
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów biurowych na rzecz Krajowej Szkoły Skarbowości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest jest w dokumentach zamówienia