See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa soczewek wewnątrzgałkowych, wiskoelastyku oraz zestawów operacyjnych do operacji wewnątrzgałkowych wraz z bezpłatnym użyczeniem aparatu do fakoemulsyfikacji
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa soczewek wewnątrzgałkowych, wiskoelastyku oraz zestawów operacyjnych do operacji wewnątrzgałkowych wraz z bezpłatnym użyczeniem aparatu do fakoemulsyfikacji do Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Krasnymstawie, z podziałem na 5 pakiety: Pakiet nr 1– Dostawa soczewek wewnątrzgałkowych, materiałów i zestawów operacyjnych do operacji wewnątrzgałkowych wraz z bezpłatnym użyczeniem aparatu do fakoemulsyfikacji Pakiet nr 2 – Dostawa soczewek hydrofilnych Pakiet nr 3 – Dostawa soczewek wewnątrzgałkowych Pakiet nr 4 - Dostawa wiskoelastyku Pakiet nr 5 – Dostawa soczewek torycznych
Interne Kennung: ZP/230-31/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33731110 Intraokulare Linsen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks, 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Dostawa soczewek wewnątrzgałkowych, materiałów i zestawów operacyjnych do operacji wewnątrzgałkowych wraz z bezpłatnym użyczeniem aparatu do fakoemulsyfikacji
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2- Dostawa soczewek hydrofilnych
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Dostawa soczewek wewnątrzgałkowych
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Dostawa wiskoelastyku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa soczewek wewnątrzgałkowych, wiskoelastyku oraz zestawów operacyjnych do operacji wewnątrzgałkowych wraz z bezpłatnym użyczeniem aparatu do fakoemulsyfikacji do Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Krasnymstawie, z podziałem na 5 pakiety: Pakiet nr 1– Dostawa soczewek wewnątrzgałkowych, materiałów i zestawów operacyjnych do operacji wewnątrzgałkowych wraz z bezpłatnym użyczeniem aparatu do fakoemulsyfikacji Pakiet nr 2 – Dostawa soczewek hydrofilnych Pakiet nr 3 – Dostawa soczewek wewnątrzgałkowych Pakiet nr 4 - Dostawa wiskoelastyku Pakiet nr 5 – Dostawa soczewek torycznych
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - Dostawa soczewek torycznych
Interne Kennung: Pakiet nr 5