2. Verfahren
Verfahren
Titel: Arbodienstverlening gemeente Ede
Beschreibung: Door middel van deze uitvraag wenst de gemeente Ede een arbodienst te contracteren voor het leveren van begeleiding en advisering bij verzuim, verzuimpreventie en re-integratie van medewerkers. Dit alles conform de eisen, wensen en vragen zoals gesteld in dit aanbestedingsdocument en de naar aanleiding van de verstrekte aanvullende documenten. Daarbij is gemeente Ede op zoek naar een arbodienst die ondersteunt bij de ontwikkelingen die sinds 2023 zijn ingezet. 2.000.000,00
Interne Kennung: I241100011
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Arbo dienstverlening
Beschreibung: Door middel van deze uitvraag wenst de gemeente Ede een arbodienst te contracteren voor het leveren van begeleiding en advisering bij verzuim, verzuimpreventie en re-integratie van medewerkers. Dit alles conform de eisen, wensen en vragen zoals gesteld in dit aanbestedingsdocument en de naar aanleiding van de verstrekte aanvullende documenten. Daarbij is gemeente Ede op zoek naar een arbodienst die ondersteunt bij de ontwikkelingen die sinds 2023 zijn ingezet > 750.000,00
Interne Kennung: 1