See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedłużenie wsparcia technicznego na produkty Fortinet wraz z uruchomionymi funkcjonalnościami, na okres 36 miesięcy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie wsparcia technicznego na produkty Fortinet wraz z uruchomionymi funkcjonalnościami, na okres 36 miesięcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w projekcie umowy oraz w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Umowy (dalej: SOPU), stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy, stanowiącymi łącznie załącznik nr 7 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 611304-2025
Interne Kennung: DOK-IZ-II.272.76.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 ustawy Pzp. Uzasadnienie: składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp
Zentrale Elemente des Verfahrens: art. 139 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie wsparcia technicznego na produkty Fortinet wraz z uruchomionymi funkcjonalnościami, na okres 36 miesięcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w projekcie umowy oraz w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Umowy (dalej: SOPU), stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy, stanowiącymi łącznie załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.