2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbestedingsprocedure Kindcentrum Oostkapelle- gemeente Veere
Beschreibung: De Opdracht met projectnummer 21003 die is beschreven in dit beschrijvend document gaat over een nieuw te realiseren Kindcentrum in Oostkapelle met hierin een clustering van maatschappelijke voorzieningen. Dit betreft de twee scholen (De Lispeltuut en de Eben-Haëzerschool) de kinderopvang Walcheren en de gezondheidsfunctie GGD die samen ondergebracht worden in het kindcentrum.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211350 Bau von Mehrzweckgebäuden
5. Los
Los: LOT-0000