744592-2025 - Ergebnis
Polen – Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör – Dostawa umundurowania z podziałem na części – Część 1: czapki zimowe, Część 2: skarpety letnie i skarpety zimowe
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa umundurowania z podziałem na części – Część 1: czapki zimowe, Część 2: skarpety letnie i skarpety zimowe
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa na rzecz Zamawiającego czapek zimowych, skarpet letnich i skarpet zimowych, zwanych dalej także „przedmiotem zamówienia”, podzielona na 2 (dwa) zadania (części) w związku z czym Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych zgodnie z poniższym: 1) Zadanie Nr 1 – dostawa czapek zimowych; 2) Zadanie Nr 2 – dostawa skarpet letnich i skarpet zimowych. 2. Asortyment, szacunkowa liczba oraz szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik Nr 1 do SWZ. 3. PROCEDURA ODWRÓCONA! JEDZ TYLKO OD WYKONAWCY OFERTY NAJWYŻEJ OCENIONEJ! Na podstawie art. 139 ust. 2 ustawy, przed wyborem najkorzystniejszej oferty Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, oświadczenia, że nie podlegał wykluczeniu oraz spełniał warunki udziału w postępowaniu na dzień złożenia oferty.
Vorherige Bekanntmachung533650-2025
Interne KennungSM.WZP.251.21.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18317000 Socken
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie Nr 1 – dostawa czapek zimowych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa na rzecz Zamawiającego czapek zimowych. 2. Asortyment, szacunkowa liczba oraz szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelZadanie Nr 2 – dostawa skarpet letnich i skarpet zimowych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa na rzecz Zamawiającego skarpet letnich i skarpet zimowych. 2. Asortyment, szacunkowa liczba oraz szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 2