See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst verzekeringen - Burgerlijke aansprakelijkheid voor het Wit-Gele Kruis
Beschreibung: Deze opdracht is een opdracht voor diensten in de zin van art. 2, 21° van de Wet inzake overheidsopdrachten van 17 juni 2016. De opdracht betreft de aankoop van nieuwe verzekeringspolissen voor 5 provinciale entiteiten en de federatie zelf, alsook Gerust. Het Wit-Gele Kruis van Vlaanderen vzw is de koepelorganisatie van de in Vlaanderen actieve provinciale entiteiten.
Interne Kennung: PPP0WX-110/5149/CT/2025/111
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Raamovereenkomst verzekeringen - Burgerlijke aansprakelijkheid voor het Wit-Gele Kruis
Interne Kennung: CT/2025/111_1