2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Terrein- en Groenonderhoud
Beschreibung: Het Deltion College heeft de behoefte aan een leverancier die in staat is om planmatig en op regiebasis de buitenterreinen van de locaties van het Deltion College te onderhouden volgens de eisen en wensen van het Deltion College. Planmatig onderhoud EUR 850.000 (exclusief btw) Regie werkzaamheden EUR 750.000 (exclusief btw) Stelpost (mogelijke) investeringen EUR 500.000 (exclusief BTW)
Interne Kennung: 972024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Terrein- en Groenonderhoud
Beschreibung: De aan te besteden opdracht betreft het dagelijks beheer van het terrein- en groenonderhoud rond de (huur) locaties van het Deltion College. Daarnaast betreft het op offertebasis uitvoeren van terrein- en groen (her)inrichting. Hieronder wordt verstaan, de aanleg, uitvoering, onderhoud en/of vernieuwing van het groen van de herin te richten betreffende locatie. Indien werkzaamheden vanuit een investering in een multidisciplinair project vallen wordt Opdrachtnemer als preferred supplier voorgedragen. De initiële looptijd van de Raamovereenkomst bedraagt twee (2) jaar. Hierna kan de Raamovereenkomst nog drie (3) maal met twee (2) jaar verlengd worden. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 1 januari 2025. Geschatte opdrachtwaarde: Planmatig onderhoud EUR 850.000 (exclusief btw) Regie werkzaamheden EUR 750.000 (exclusief btw) Stelpost (mogelijke) investeringen EUR 500.000 (exclusief BTW)
Interne Kennung: 1