74470-2026 - Wettbewerb
Polen – Vernetzungssoftwarepaket – Dostawa licencji na urządzenia sieciowe
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa licencji na urządzenia sieciowe
BeschreibungZakres zamówienia obejmuje dostawę licencji dla posiadanych przez Zamawiającego urządzeń sieciowych oraz systemu zarządzania. Zamawiający wymaga dostarczenia licencji ważnych w okresie od 21.05.2026 r. do 20.05.2027 r. a w przypadku dostarczenia licencji po dniu 21.05.2026 r. ważnych od dnia dostarczenia do dnia 20.05.2027 r., dla posiadanych przez Zamawiającego urządzeń sieciowych oraz systemu zarządzania.
Interne KennungZP-P-I.271.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48210000 Vernetzungssoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungTak jak w pkt 2.1.