2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europees openbare aanbesteding voor accountantsdiensten 2025-2035
Beschreibung: De doelstelling van deze aanbesteding is de Accountantsdiensten van de Gemeente Noardeast-Fryslân optimaal in te vullen. Het doel is om een overeenkomst/ relatie aan te gaan met een voor deze opdracht geschikte accountant die tevens aan de hand van de jaarrekening als adviseur moet optreden voor het College B&W. De raming van de opdracht vanaf boekjaar 2026 bedraagt circa € 151.000,- gemiddeld per jaar (circa € 120.000,- voor de controle jaarrekening en 31 SISA regelingen á circa € 1.000,- per regeling), dit bedrag is exclusief 21% btw exclusief indexeringen na boekjaar 2027.
Interne Kennung: GNF25ACD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212300 Pflichtbetriebsrevision
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze opdracht is niet verdeeld in percelen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het doel is om één overeenkomst af te sluiten voor een periode van 36 maanden plus tweemaal een optionele verlenging van 36 maanden en tenslotte eenmaal met 12 maanden (ofwel totaal maximaal 120 maanden).