2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka a implementace systémů WMS a APS se zajištěním služeb servisní podpory
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a implementace integrovaného systému pro řízení skladových a výrobních procesů (WMS a APS) a zajištění služeb servisní podpory. Jedná se o systém tvořený dvěma funkčně propojenými moduly — WMS (Warehouse Management System) a APS (Advanced Planning and Scheduling) — které společně pokrývají oblasti plánování, řízení a optimalizace výroby a logistiky v prostředí zakázkové výroby typu Print-on-Demand. Systém bude zajišťovat komplexní řízení materiálových, výrobních a expedičních toků, s důrazem na datovou přesnost, sledovatelnost, optimalizaci kapacit a efektivní koordinaci mezi skladem a výrobními technologiemi. Systém musí umožňovat: a) detailní plánování a řízení výrobních kapacit v krátkodobém a střednědobém horizontu, b) pokročilé operativní řízení skladových a výrobních procesů v reálném čase, c) vzájemnou integraci plánovacích a skladových dat, d) pružnou reakci na měnící se potřeby výroby, zakázkového toku a priorit objednávek. Součástí předmětu plnění je rovněž zejména: a) Podpora integrace s ERP systémem ABRA Gen, zajišťující obousměrnou výměnu dat o objednávkách, výrobních dávkách, stavech zásob a účetních pohybech, a propojení modulů WMS a APS do jednoho funkčního celku, b) Modulární pokrytí klíčových funkcí pro WMS i APS – zahrnující řízení skladových lokací, evidenci manipulačních jednotek, řízení šarží, expirací a obalového hospodářství, plánování a rozvrhování výrobních dávek, řízení kapacit technologických pracovišť a optimalizaci výrobního sledu, c) Otevřené a plně dokumentované API, umožňující obousměrnou komunikaci v reálném čase mezi ERP, WMS, APS a dalšími systémy zadavatele, bez omezení licenční povahy, d) Workflow nástroj umožňující konfigurovat, upravovat a vizuálně řídit procesy jak ve skladu, tak ve výrobě, e) Pokročilé funkce auditování datových toků a operací, včetně logování všech klíčových událostí, komunikace a změn stavů v systému, f) Kompletní projektová dokumentace, předimplementační analýza, implementační plán, školení uživatelů a další související služby nezbytné pro uvedení systému do plného provozu.
Interne Kennung: SC-2025-0103
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené nadlimitní řízení
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42961000 Steuerungs- und Kontrollsystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001