74485-2026 - Wettbewerb
Polen – Erdgas – Kompleksowa dostawa paliwa gazowego dla obiektów Szpitala Powiatowego w Zawierciu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa dostawa paliwa gazowego dla obiektów Szpitala Powiatowego w Zawierciu
BeschreibungDostawa zgodnie z zapisami załącznika nr 2 do SWZ
Interne KennungDZP/PN/122/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający w oparciu o art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp skrócił termin składania ofert. Ogłoszenie o profilu nabywcy zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej. Zamawiający zamieścił Ogłoszenie o profilu nabywcy oraz Wstępne ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert na własnej stronie internetowej w zakładce Profil Nabywcy.
Zentrale Elemente des VerfahrensWykonawca składa wraz z ofertą: 1) Formularz ofertowy - załącznik nr 1 do SWZ; 2) Formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 2 do SWZ; 3) Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ) - załącznik nr 3 do SWZ; 4) Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia na podstawie art. 5k rozporządzenia 833/3014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 - załącznik nr 5 do SWZ; 5) Pełnomocnictwo w przypadku, gdy uprawnienie do podpisania oferty nie wynika z właściwego rejestru lub centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej. Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentowania wraz z określeniem jego zakresu sporządzone w języku obcym przekazuje się wraz z tłumaczeniem na język polski.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65210000 Gasversorgung
5. Los
LosLOT-0001
TitelKompleksowa dostawa paliwa gazowego