2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa ładowarki teleskopowej wraz z osprzętem oraz lawetą dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Mysłowicach w 2025 r.”
Beschreibung: Dostawa ładowarki teleskopowej wraz z osprzętem oraz lawetą dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Mysłowicach w 2025 r.” a) Szczegółowy zakres zamówienia obejmuje zakup wraz z dostawą fabrycznie nowego pojazdu opisanego w załączniku nr 9 do SWZ b) Wykonawca w cenie ofertowej winien uwzględnić przeprowadzenia szkolenia w siedzibie Zamawiającego. Szkolenie winno obejmować szkolenie z obsługi ładowarki teleskopowej oraz szkolenie przygotowujące do egzaminu wraz z egzaminem UDT potwierdzone wydaniem uprawnień dla 18 osób. c) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 9 do SWZ . Przedstawione parametry przedmiotu zamówienia stanowią minimum techniczne i jakościowe oczekiwane przez Zamawiającego. Dostarczony z pojazdem sprzęt oraz cały dostarczony z nim osprzęt winien być fabrycznie nowy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144710 Lademaschinen auf Reifen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34223300 Anhänger, 80511000 Ausbildung des Personals
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1