744940-2025 - Ergebnis
Tschechien – Spezialausbildung – Školení v oblasti vytěžování a analýzy otevřených zdrojů pro potřeby SKPV
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŠkolení v oblasti vytěžování a analýzy otevřených zdrojů pro potřeby SKPV
BeschreibungPředmětem plnění je realizace školení v oblasti vytěžování a analýzy otevřených zdrojů pro potřeby služby kriminální policie a vyšetřování.
Interne KennungPPR-40327/ČJ-2025-990656
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
5. Los
LosLOT-0001
TitelŠkolení OSINT na sociálních sítích
BeschreibungPředmětem je poskytnutí školení týkající se OSINTU v rámci sociálních sítí
Interne Kennungčást 1
LosLOT-0003
Titelškolení Tematický OSINT
BeschreibungPředmětem je poskytnutí školení zaměřené na seznámení s metodikou a technikami tzv. tematického OSINTU, čili analýzy veřejných zdrojů, která je zaměřena více na sběr a třídění informací o ucelených tématech za daný časový úsek. A dále je předmětem poskytnutí školení v oblasti analýzy vztahů na sociálních sítích.
Interne Kennungčást 3
LosLOT-0002
Titelškolení pokročilý OSINT DarkNet
BeschreibungPředmětem je poskytnutí školení pro pokročilý OSINT DarkNet
Interne Kennungčást 2