See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Agile training en coaching t.b.v. de operationele eenheden van de politie
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van Agile training en coaching t.b.v. de operationele eenheden van de politie.
Interne Kennung: T101821
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0000